zakon_nahled

Zrušení výdeje povolenek – informace

3.temín výdeje povolenek 4.4.2020 zrušen!

Vzhledem k aktuálnímu stavu nařízení vlády ČR jsme nuceni zrušit 3.termín výdeje povolenek MO ČRS Solnice dne 4.4.2020.

Žádáme všechny členy, kteří si chtějí zakoupit členskou známku a nebo povolenky, napište svůj požadavek tzn. známka, druh povolenky atd. a vložte do obálky, do které ještě vložte rybářský lístek, členskou legitimaci a brigádnický průkaz. Dále uveďte Váš aktuální kontakt.

Tuto obálku vhoďte co nejdříve do schránky na povolenky (na klubovně v Barvířské ulici v Solnici), nejpozději však do středy 8.4.2020.

Váš požadavek bude zpracován a povolenky budou připraveny k prodeji v sobotu 11.4.2020 od 9 – 11h v klubovně. Prodej proběhne v „redukované“ formě, tzn. předáte příslušný obnos, počkáte před klubovnou a obratem dostanete předem objednané povolenky.

Ceny povolenek naleznete ve Zpravodaji 2020 + případně 150Kč za neodpracovanou brigádnickou hodinu z celkové povinnosti 10 hodin.

Pokud by se situace změnila, budeme Vás kontaktovat.

Předem děkujeme za pochopení a spolupráci.

za výbor MO ČRS Milan Hrubý

Celý článek