Kniha návštěv

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
Pole označené * jsou povinná.
Vaše e-mailová adresa nebude publikována.
7 entries.
Kondras Přemysl Kondras Přemysl wrote on 15.5.2019 at 22:48:
25.5.2019 pořádáte rybářské závody. Rád bych se jich zúčastnil. Jsem z Pardubic. Jsou otevřené pro všechny příchozí nebo jen pro místní členy ? Díky za info.
Michalička B. Michalička B. wrote on 10.3.2019 at 10:42:
Na členské výborové schůzi byl položen dotaz, ohledně používání vnadícího prutu (Spodový prut).
Podle informací které jsem si vyhledal, je Spodový prut určený speciálně pro krmení pomocí krmné rakety. Spodový prut tedy můžeme označit také jako zakrmovací prut. Tyto pruty nejsou určené pro rybolov, pouze na krmení.
Podle mě, pokut budu lovit na dva pruty (položená, plavaná), pak mohu mít připravený na břehu zakrmovací prut. Ten však nemohu používat k lovu jako třetí prut, ale pouze a jen k zakrmování.
Jiří Seidl ( starší) Jiří Seidl ( starší) wrote on 11.2.2017 at 14:05:
Zdravím jsem tu mezi Vámi také :)
Fencl Karel Fencl Karel wrote on 9.8.2016 at 14:51:
Kulturní komise obce Kvasiny a MO ČRS Solnice pořádají druhý ročník rybářských závodů mládeže, na obecním rybníku v Kvasinách, dne 10.9.2016 od 7,00 hodin Závody se konají pro veškerou mládež do 15 let věku, registrovanou a příchozí.
Vladimír Kříž Vladimír Kříž wrote on 28.1.2016 at 9:45:
Ahoj Milane, nejspíš to bylo tím, že jsi měl záložku na původní link s nějakou konkrétní stránkou, např. novinky, historie nebo podobně. Popřípadě jsi měl stránky v mezipaměti prohlížeče. Jestli ses ještě problému nezbavil, zkusi si záložku nastavit na odkaz pouze takto:

http://mo-solnice.wz.cz

Omlouvám se za tak dlouhou reakční dobu, již se nebude opakovat. Už jsem si nastavil ohlašovací e-mail na nové příspěvky v knize návštěv.
Milan Hrubý Milan Hrubý wrote on 26.12.2015 at 14:37:
Ahoj Vláďo, díky za úpravu stránek! Jsou pěkné. Jedna technická poznámka, když jsem stránky otvíral ze záložky "oblíbené", tak se mi zobrazovali původní stránky. Díky.
Vladimír Kříž Vladimír Kříž wrote on 12.11.2015 at 7:37:
Toto je kniha návštěv. Zde můžete psát prakticky cokoliv, co máte na srdci. Pamatujte na slušné vychování a prosím, nevkládejte žádný spam ani nežádanou reklamu. Vyhrazujeme si právo smazat či upravit jakýkoliv příspěvek, který nebude v souladu s našimi vnitřními pravidly anebo bude psán za účelem poškození druhé osoby.
Děkujeme za pochopení.