rybarsky-listek_nahled

1. termín výdeje povolenek 2024

První výdej povolenek v roce 2024 je v sobotu 6.1. od 8:00 do 12:00 hodin.

 

 

Organizační pokyn pro členy ČRS MO Solnice

Protože se systém objednávání povolenek před samotným výdejem velmi osvědčil, budeme tento způsob preferovat i nadále.

Tímto žádáme všechny členy naší organizace, kteří si chtějí zakoupit členskou známku a nebo povolenky, napište svůj požadavek tzn. známka, druh povolenky atd. a vložte jej do obálky, do které ještě vložte platný rybářský lístek, členskou legitimaci a brigádnický průkaz.

Nevkládejte peníze, zaplatíte až při samotném výdeji. Dále uveďte Váš aktuální telefonní kontakt. Obálku pak vhoďte co nejdříve do schránky na povolenky (na klubovně v Barvířské ulici v Solnici), nejpozději však do středy 3.1.2024. Váš požadavek bude zpracován a povolenky budou připraveny k prodeji v sobotu 6.1.2024 od 8 do 12h v klubovně.

Ceny povolenek naleznete na stránkách Vč. územního svazu (https://www.crshradec.cz/ceny-povolenek-2024/) + případně 150Kč za každou neodpracovanou brigádnickou hodinu z celkové povinnosti 10 hodin. Pozor na zvýšené ceny členských známek (700Kč dospělí, 300Kč mládež, 150Kč děti)

Předem děkujeme za pochopení a spolupráci.

1 komentář

  1. První výdej bude poprvé v novém informačním systému RIS. Hlavní změny jsou ve formátu přehledu (ne „harmonika“, ale A4) a členské známky, které se již nebudou vylepovat – bude pouze záznam v systému, který bude provázán s číslem členské legitimace. Nově bude číslo legimatimace z čárového kódu, který vytištěn na první straně. Novější legitimace toto číslo už mají, u starších legitimací, bude muset dojít k výměně a nebo doplnění čárového kódu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*