rybarsky-listek_nahled

1.termín výdeje povolenek 8.1.2022

Organizační pokyny pro členy ČRS Solnice

Vzhledem k zajištění omezení kontaktu mezi rybáři žádáme všechny členy, kteří si chtějí zakoupit členskou známku a nebo povolenky, napište svůj požadavek tzn. známka, druh povolenky atd. a vložte jej do obálky, do které ještě vložte platný rybářský lístek, členskou legitimaci a brigádnický průkaz. Nevkládejte peníze, zaplatíte až při samotném výdeji. Dále uveďte Váš aktuální telefonní kontakt.

Tuto obálku vhoďte co nejdříve do schránky na povolenky (na klubovně v Barvířské ulici v Solnici), nejpozději však do středy 5.1.2022.

Váš požadavek bude zpracován a povolenky budou připraveny k prodeji v sobotu 8.1.2022 od 8 do 12h v klubovně. Prodej proběhne „redukované“ formě, tzn. předáte příslušný obnos, počkáte před klubovnou a obratem dostanete předem objednané povolenky.

Ceny povolenek naleznete na stránkách Vč. územního svazu (https://www.crshradec.cz/ceny-povolenek-2022/) + případně 150Kč za neodpracovanou brigádnickou hodinu z celkové povinnosti 10 hodin.

Předem děkujeme za pochopení a spolupráci.

za výbor MO ČRS Milan Hrubý

Celý článek