rybarsky-listek_nahled

3. výdej povolenek 3.4.2021

3.termín výdeje povolenek 3.4.2021

Organizační pokyny pro členy ČRS Solnice

Vzhledem k zajištění omezení kontaktu mezi rybáři žádáme všechny členy, kteří si chtějí zakoupit členskou známku a nebo povolenky, napište svůj požadavek tzn. známka, druh povolenky atd. a vložte do obálky, do které ještě vložte rybářský lístek, členskou legitimaci a brigádnický průkaz. Nevkládejte peníze, zaplatíte až při samotném výdeji. Dále uveďte Váš aktuální kontakt.

Tuto obálku vhoďte co nejdříve do schránky na povolenky (na klubovně v Barvířské ulici v Solnici), nejpozději však do středy 31.3.2021.

Váš požadavek bude zpracován a povolenky budou připraveny k prodeji v sobotu 3.4.2021 od 9 do 11h v klubovně. Prodej proběhne „redukované“ formě, tzn. předáte příslušný obnos, počkáte před klubovnou a obratem dostanete předem objednané povolenky. Ceny povolenek naleznete na stránkách Vč. územního svazu (https://www.crshradec.cz/ceny-povolenek-2021/) + případně 150Kč za neodpracovanou brigádnickou hodinu z celkové povinnosti 10 hodin. Předem děkujeme za pochopení a spolupráci. za výbor MO ČRS Milan Hrubý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*